Поиск

Колишній президент не піде на допит. Крім того, у нього мало вільного часу

Юристи Порошенка пояснили, чому він не прийде на допит в ДБР.

Колишній президент і кандидат в народні депутати Петро Порошенко не прийде на допит в Державне бюро розслідувань до 21 липня включно. Про це його захист повідомив ДБР 16 липня, написав адвокат Ігор Головань в блозі на Українській правді.

У листі до бюро зазначається, що Порошенко не отримував виклик на допит як свідок.

Але, в будь-якому випадку, в зв'язку з парламентською кампанією до 21 липня він часто знаходиться за межами Києва і "не має можливості прибути на допит, оскільки істотно зайнятий в діяльності, пов'язаній з виборами", - заявив Головань.

Адвокат також звернувся до слідчого з проханням призначити дату допиту після 21 липня.

Нагадаємо, Директор ДБР Роман Труба заявив, що бюро розслідує 8 кримінальних проваджень, в яких фігурує ім'я Петра Порошенка. Повний перелік цих проваджень Труба не надав.

Відомо, що колишній заступник глави адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов після повернення в Україну в травні 2019 року анонсував "десятки заяв про злочини" проти Порошенка.

Портнов подавав у ДБР ряд заяв про злочини Порошенка. Одна з них стосується нібито державної зради через перетин морського простору військовими кораблями України, внаслідок чого 24 українці потрапили в російський полон.

Також ДБР розслідує справу про закупівлю Міністерством оборони неякісних бронежилетів, але незрозуміло, чи фігурує там Порошенко.

Крім того, Труба стверджує, що в Державному бюро розслідувань стався витік інформації у справі, де фігурує Порошенко.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

У Сенаті США ухвалили резолюцію до п’ятої річниці Революції Гідності

Комментарии