Поиск

КМДА вважає, що передмістя "паразитують" на столиці

КМДА вважає, що передмістя "паразитують" на столиці. Зокрема, це стосується перенаповнених шкіл столиці.

новини Києва, київські новини, школи

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на прес-службу КМДА.

- Столиця має найбільший приріст школярів: лише цього навчального року додалось 14 000 дітей. Незважаючи на це, Київ має рекордно низький показник роботи шкіл у 2 зміни, - йдеться у повідомленні.

Лише 2 заклади загальної середньої освіти столиці навчають дітей у 2 зміни, що становить

  • 0,07% від загальної кількості учнів столиці,
  • у той час як середній показник в Україні – 2%,
  • а у Київській області – 7,7%.

- У пошуках кращої та комфортнішої освітньої послуги батьки учнів, які проживають у прилеглих до столиці районах Київської області, везуть дітей до шкіл Києва, таким чином збільшуючи навантаження на столичні школи. Фактично громада Києва забирає на себе соціальні зобов’язання територіальних громад сусідніх з Києвом областей, – зауважила директор Департаменту освіти і науки Олена Фіданян.

Разом з тим, місто відслідковує тенденції збільшення дітей шкільного віку та усвідомлює необхідність побудови нових шкіл, відповідно до щорічної програми соціально-економічного розвитку Києва. Декілька років поспіль Київ не здає позиції та у масштабах України тримає пальму першості за наступними показниками: щорічного відновлення місць у садках, будівництва та реконструкції освітніх приміщень, заходів термомодернізації та енергоефективності, впровадження інклюзивної освіти.

Загалом у місті Києві за останні 4 роки шляхом будівництва нових шкіл та реконструкції існуючих створено понад 3,5 тис. нових учнівських місць. Також із 2014 року у Києві створено понад 15 тис. місць у дошкільних закладах освіти.

Оперативні новини столиці читайте в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Комментарии