Поиск

Кличко звільнив відповідального за київські мости

Віталій Кличко звільнив виконувача обов’язків директора КП «Київавтошляхміст».

Кличко завільнив відповідального за київські мости

Віталій Кличко звільнив в.о. директора комунального підприємства «Київавтошляхміст» Дмитра Котлубея і доручив Департаменту транспортної інфраструктури КМДА обстежити всі штучні споруди в Києві.

- Сьогодні трапилася подія на Осокорках, де обсипалися шматки штукатурки на шляхопроводі і потрапили на авто, що проїжджало під мостом. Я вважаю, що винен в цьому балансоутримувач шляхопроводу. Він повинен вчасно обстежувати об’єкти, за належний стан яких відповідає, і надавати оперативно інформацію іншим службам щодо виявлених проблем. Я звільняю виконувача обов’язків директора КП «Київавтошляхміст» за недбале ставлення до своїх обов’язків, – зазначив Віталій Кличко.

Також мер столиці доручив Департаменту транспортної інфраструктури КМДА обстежити всі штучні споруди в столиці і оперативно надати інформацію щодо найпроблемніших мостів із тих, де зараз не відбуваються ремонтні роботи.

Нагадаємо, у Києві на лівому березі сталася надзвичайна подія - частина шляхопроводу обрушилася і пошкодила проїжджаючий під ним автомобіль.

Як видно, машина отримала суттєві пошкодження капота і переднього бампера. Повідомлення про потерпілих немає.

Як відомо, реконструкція Шулявського шляхопроводу почалася після подібного випадку. Втім, в столиці досі є чимало інших аварійних мостів.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Комментарии