Поиск

Кличко розповів, що буде із занедбаними історичними будинками столиці

Занедбані через бездіяльність власників історичні будинки столична влада повертатиме до комунальної власності. Таке політичне рішення може бути ухвалене вже найближчим часом.

Про це в коментарі журналістам повідомив мер Києва Віталій Кличко.

- Хочу попередити власників тих будівель, які знаходяться в занедбаному стані: ми будемо зараз розглядати і ухвалювати політичне рішення Київради щодо повернення таких будинків у власність громади, – заявив журналістам міський голова.

Він зауважив, що руйнуються історичні будівлі через те, що їх власники не вкладають кошти в реставрацію чи підтримку будівель у належному стані або ж навмисно підпалюють їх.

Віталій Кличко додав, що питання повернення будівель з приватної у комунальну власність потребуватиме певного часу, адже необхідне дотримання всіх юридичних процедур.

- Ми працюємо винятково у правовому полі. І, на жаль, це потребує трохи більше часу для того, щоб зібрати відповідні документи, звернутись до прокуратури і, відповідно, судів, які ухвалюють рішення. Політичне ж рішення ми будемо приймати найближчим часом на сесії Київради, – зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що завдання міської влади – вберегти історичні будівлі від руйнування, щоб Київ лишався старовинним, історичним містом.

Нагадаємо, у столиці спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 9,9%.

Комментарии