Поиск

Кличко прокоментував зміну вартості реконструкції Шулявського шляхопроводу

Кличко запевнив, що підрядники обіцяли йому відновити рух транспорту Шулявським мостом до кінця 2019 року.

Кличко прокоментував зміну вартості реконструкції Шулявського шляхопроводу

Мер Києва Віталій Кличко розповів, що загальна вартість ремонту Шулявського шляхопроводу не змінилася. Він пояснив, що додаткові кошти, залучаються для проведення суміжних робіт. Про це Кличко сказав в ефірі “Радіо НВ”.

- Вартість будівництва мосту та сама, але ми не розраховували, що нам доведеться переносити колектор, тепломережі, що знаходяться біля мосту. Ми робимо все прозоро. Всі цифри абсолютно відкриті, ми готові надати їх для усіх контролюючих органів. Наше завдання – збудувати міст, щоб він поїхав. Всі інші кошториси ми представимо і тут таємниць ніяких немає, - зазначив Кличко.

Кличко додав, що не вважає, що попередня документація була неправильно складена, адже проектна документація була розроблена виключно на розв’язку і не враховувала інших робіт, крім фактичної реконструкції шляхопроводу.

- Проектна документація робиться на міст. А те що стосується додаткових робіт, що пов’язані з додатковою територією, прорахувати це неможливо. Коли ми починаємо вже роботи, нам фахівці кажуть, що нам потрібно перенести колектор, це додаткові роботи. Потрібно перенести комунікації, це також додаткова робота. Із цим пов’язане збільшення вартості мосту. Тендерні умови поширюються виключно на будівництво об’єкту. Все інше – додаткові кошти, - розповів Кличко.

Також мер Києва наголосив, що роботи над реконструкцією не зупинялись.

- Багато спекуляцій і це робиться умисно. Є технологічні речі. Наприклад коли залили сваї, вони повинні відстоятися, а вже кажуть, що роботи зупинилися. Це неправда, - зазначив він.

В результаті Кличко запевнив, що підрядники обіцяли йому відновити рух транспорту Шулявським мостом до кінця 2019 року.

Все киевские новости в разделе #Київград на Соцпортале

Комментарии