Поиск

Кличко прокоментував відкриття справи НАБУ проти нього

Мер Києва Віталій Кличко коментуючи інформацію про відкриття кримінального провадження НАБУ щодо можливої недостовірної інформації у декларації Кличка заявив, що задекларував усе майно, що йому належить.

Про це він написав у Facebook.

"Усе, що належить мені, я задекларував – чесно і згідно з законодавством. Усю необхідну інформацію і пояснення я надав НАБУ вже давно", - написав він.

Він додав, що "сенсації" у тому, що НАБУ перевіряє його декларацію, немає.

"Це їх робота перевіряти інформацію, зокрема, і за зверненням громадських організацій, депутатів чи журналістів. Перевіряти, навіть, коли справи, фактично немає, і коли змушують робити це повторно...", - написав Кличко.

Він додав, що будинки, якими цікавляться активісти, належать його брату-боксеру.

"Когось цікавлять будинки? – Теж говорив, що належать вони компаніям мого брата. Як я чи мій брат заробили свої статки? Про це знає весь світ. Тому, "друзі", не шукайте чорну кішку в темній кімнаті. А тим, хто шукає, бажаю успіхів, якщо немає чим зайнятися", - підсумував Кличко.

Нагадаємо, НАБУ зареєструвало кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації мером Києва Віталієм Кличком. Це розслідвання базується на розслідуванні програми "Схеми", яке вийшло в ефір у грудні минулого року.

Як повідомляв Соцпортал, Кличко розповів про план реконструкції Шулявського мосту.

Комментарии