Поиск

Кличко пообіцяв, що кінотеатр «Київ» не перетворять на торговельний центр

При цьому, міській голова Києва Віталій Кличко зазначив, що конкурс на оренду майнового комплексу «Київ» вже оголошено і вже навіть подано декілька заявок.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Кличко пообіцяв, що кінотеатр «Київ» не перетворять на торговельний центр

За словами мера столиці Віталія Кличко, жодних торговельно-розважальних центрів у приміщенні кінотеатру «Київ» не буде. А всі чутки щодо «Києва» Віталій Кличко назвав спекуляцією зацікавлених осіб.

- Сьогодні за оренду приміщення кінотеатру «Київ» до міського бюджету сплачують щомісяця усього 47 тисяч гривень. Договір із нинішнім орендарем був укладений ще у 1999 році. І сьогодні є ринкова вартість оренди такого приміщення у центрі міста. Вона набагато вища. Я наголошую – кінотеатр «Київ» має працювати ефективно, прозоро і на користь столичної громади. Все інше – нібито про зміну профілю діяльності – спекуляції, – сказав Віталій Кличко.

Мер столиці нагадав, що вже оголосили відкритий конкурс на право оренди майнового комплексу кінотеатру. У конкурсі можуть брати участь будь-які підприємці, у тому числі і попередній орендар. Кілька заявок міська влада вже отримала.

Нагадаємо, у Києві змінять правила перейменування вулиць.

Комментарии