Поиск

Кіт провів ніч з кішками в готелі для тварин. Після цього йому стало зле

«Мій кіт злучався з п'ятьма кішками, і це тільки ті, що потрапили на камеру відеоспостереження», - бідкається господар

Містер і місіс Чжао з китайської провінції Гуандун залишили свого породистого кота по кличці Сяопей (Xiaopi) на одну ніч в спеціальному готелі для кішок. Як пише Daily Mail, Сяопей довелося потім довго приходити до тями після цієї ночі, йому навіть знадобилася крапельниця з глюкозою.

Працівники готелю не погодували Сяопей, а на ніч випустили в загальне приміщення з іншими тваринами. В результаті той злучитися з декількома кішками. Причому Чжао підкреслив, що попереджав співробітників, що його кіт не кастрований, тому припускав, що вихованцеві виділять окремий простір.

«Між 10:40 вечора і 5 ранку мій кіт злучитися з п'ятьма кішками. І це тільки ті, що потрапили на камеру відеоспостереження!», - бідкається господар.

Зараз Сяопей вже відновив свої сили і знаходиться в стабільному стані.

За словами Чжао, в готелі спочатку звинуватили самих господарів.

«У них вистачило нахабства образитися на мене. Вони хотіли, щоб я пояснив ситуацію всім іншим власникам <...> Мій чортів кіт після події був зовсім без сил, знадобилася крапельниця з глюкозою, і це ще і моя вина?», - каже господар.

Пізніше персонал готелю приніс вибачення і запропонував компенсацію Чжао і господарям вагітних кішок. За словами Чжао, вони пообіцяли виплатити власникам вагітних кішок по 500 юанів і продати кожного кошеня від їх імені.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии