Поиск

Кількість загиблих на Багамах через ураган «Доріан» зросла до 20 осіб

Влада вважає, що кількість жертв буде рости

Щонайменше 20 людей загинули в результаті урагану «Доріан» на Багамських островах. Чиновники вважають, що число жертв буде рости в міру чистки завалів. Про це повідомляє The Guardian.

Також влада повідомила, що на островах Абако, які найбільше постраждали від урагану, почастішали випадки грабежів. Значна частина островів ще залишається недоступною для рятувальних бригад, які продовжують приділяти увагу в першу чергу екстренній евакуації жителів.

Як зазначає The Guardian, повний масштаб руйнувань, викликаних ураганом, до сих пір не цілком ясний.

Марк Лоукок, заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та координатор надзвичайної допомоги, розповів виданню, що близько 70 тисяч осіб на північних Багамах потребують надзвичайної допомоги.

Нагадаємо, 2 вересня ураган «Доріан» опустився на північну частину Багамських островів. Сильні пориви вітру зносили дахи житлових будинків, валили дерева. Через дощі затоплено дороги і житлові будинки. Згідно з останніми даними, пошкоджені або зруйновані близько 13 тисяч будівель.

3 вересня ураган ослабнув до другої з п'ятої категорій за шкалою ураганів Саффіра - Сімпсона. Але, незважаючи на це, через наближення урагану губернатори американських штатів Південна Кароліна, Джорджія, Флорида і Вірджинія ввели режим НС.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии