Поиск

Київським пенсіонерам пропонують безкоштовне навчання

У киян віком 50+ з’явилася чудова можливість долучитися до навчання та гуртків за інтересами на абсолютно безкоштовній основі.

Київським пенсіонерам пропонують безкоштовне навчання

Як стало відомо kyiv-city, Організатором безкоштовних активностей для дорослих став благодійний проект «Життєлюб». Тут кожен знайде собі заняття до душі і отримає шанс зажити активним життям. Хтось мріяв вивчити іноземну мову. Хтось – зайнятися гімнастикою. Комусь була цікава комп’ютерна грамотність, але не було ні комп’ютера, ні тих, хто б навчив. Зараз все це і набагато більше пропонує фонд «Життєлюб».

Для когось – це можливість знайти друзів і близьких за духом людей. Адже, усім відомо, що спільна справа об’єднує. Самотність похилих людей – це біль нашого часу. Тому саме тут пенсіонерам надається чудова можливість задовольнити комунікативні потреби.

Для когось – це можливість покращити здоров’я. Йога, пілатес, фейсбілдінг, скандинавська хода, латиноамериканські танці – це ще не повний перелік видів фізичної активності, що пропонують життєлюбівці.

Для когось – це можливість інтелектуального розвитку. Як відомо, розумова активність має благотворний вплив на організм і психіку, сприяє затримці інволюційниних процесів, покращує пам’ять. «Життєлюб» пропонує літературні зустрічі, уроки англійської мови, розмовні клуби.

З повним переліком активностей та їх розкладом можна ознайомитися на сторінці проекту в соціальній мережі Фейсбук. Розклад охоплює період з 8 по 14 квітня.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Комментарии