Поиск

Київський метрополітен нагадав, через скільки днів повністю відмінить жетони

До повного виведення з обігу жетонів у київському метро залишилось 207 днів.

жетони метро

Про цей йдеться на офіційній сторінці КП Київський метрополітен у Facebook.

Як вказано, останній день користування - 31 жовтня. Далі - тільки електронні засоби оплати

Хто платить карткою метро - економить вже, бо при поповненні картки на 50 поїздок кожна коштує 6,5 грн. Хто користується іншими картками (проїзний, Картка киянина, е-квиток...) також вже економить і час, і кошти, - сказано в повідомленні.

Для пасажирів, які ще з жетоном або мають пільги:

  • Нечасто користуюся метрополітеном, як краще оплачувати? - Карткою метро. Як ми писали вище, при поповненні на 50 поїздок кожна коштуватимме 6,5 грн. Термін дії картки 1 рік після кожного використання (подовжується автоматично). Після використання поїздок робочу картку можна повернути у будь-яку касу та отримати назад заставну вартість. Поповнювати картку метро можна готівкою в автоматах на кожній станції, а також банківською карткою або готівкою у будь-якій касі.
  • 2А як пільговим категоріям? - Пільговики столиці користуються піздемкою виключно за Карткою киянина (рішення Київради, яка встановлює пільги міста та механізми їх використання). Загальнодержавні категорії - проходять через ручний контроль з оригіналом посвідчення (довідки, навіть нотаріально завірені, не є підставою для безкоштовнго проїзду) Всі категорії можна проглянути за посиланням.
  • Які умови для дітей? - діти до 7 років мають право безкоштовного проїзд. Також таке право виключно за наявності учнівського квитка мають школярі столиці. Учні інших міст оплачують проїзд на загальних підставах. Для уникнення непорозумінь просимо перевіряти наявність учнівського квитка у дитини, а також давати їй кишенькові кошти про всяк випадок. Перепрошуємо за повтор, але підставою для безкоштовного проїзду школярів є не зовнішній вигляд, не щоденник чи шкільний наплічник, а саме документ.
  • У столиці впроваджується електронний квиток. Оплатити можна на кожній станції, скориставшись турнікетом з відповідною позначкою, а поповнити навіть онлайн. Більш детальна інформація.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Комментарии