Поиск

Київських випускників закликають відмовитися від повітряних кульок

Київських випускників закликали долучитися до флешмобу та відмовитися від повітряних кульок, які забруднюють навколишнє середовище.

 Київських випускників закликають відмовитися від повітряних кульок

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Соцпортал.

Влада столиці закликає киян долучитися до флешмобу #ековипускний та відмовитися від повітряних кульок на випускних.

Такий флешмоб пропонують підтримати всім школам та навчальним закладам Києва. Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

- Школярам варто знати, що повітряні кульки розкладаються до 4 років. Стрічки, якими перев’язують кульки – близько 100 років. Тому активно пропоную всім долучитися до акції. Натомість разом можна зробити щось корисне для довкілля, наприклад, висадити квіти, знайти альтернативу кулькам! – розповів Андрій Мальований.

Зазначається, що повітряні кульки можуть подолати великі відстані, забруднюючи найвіддаленіші і незаймані куточки нашої країни. Після відпускання в небо, вони потім падають назад на поверхню землі та у водойми

Також, яскраве забарвлення кульок та стрічок дуже приваблює тварин і птахів. Багато тварин не здатні відрізнити їжу від сміття, тому вони можуть випадково проковтнути залишки кульок, які можуть завдати їм шкоди.

Коли тварина поглинає залишки кульки, вона може блокувати її шлунково-кишковий тракт. Внаслідок чого тварини більше не можуть їсти та гинуть від голоду.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Комментарии