Поиск

Київські мурали надрукували на етикетках мінеральної води

З початку жовтня у продаж надійшло 10 мільйонів пляшок мінеральної води з етикетками, на яких зображені мурали трьох найбільших українських туристичних центрів – Києва, Одеси та Львова.

Спільний проект Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації та відомого виробника мінеральної води спрямований на популяризацію стріт-арту і туристичного бренду столиці та міст-мільйонників, передає Соцпортал з посиланям на прес-службу КМДА.

Для сюжету «Міста України» були обрані по три мурали з кожного міста. Київ представлений такими муралами: «Відродження» на Андріївському узвозі, «Паперові літачки» на вулиці Антоновича, 48-А та «Дівчинка в маминих туфлях» на вулиці Туполєва, 3. На зворотній стороні етикетки зображені туристичні логотипи міст.

- Місто використовує всі можливості, щоб показати туристичну привабливість Києва якомога ширшій аудиторії, – зазначає заступник голови КМДА Вячеслав Непоп. – Фотографії із зображеннями Лаври чи Батьківщини-матері знають усі. Але Київ – динамічне місто, воно постійно змінюється і розвивається як сучасний європейський мегаполіс. Мурали – вже не диковинка, а органічна частина нашого міста, туристична атракція, яку показують на рівні з класичними архітектурними пам’ятниками.

Начальник Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко зазначив, що проект нічого не коштує місту, але охоплює мільйони потенційних туристів.

- Знаємо із досвіду, що знімки та відео із зображенням столичних муралів на пляшках води будуть викладені у соціальні мережі. Розміщення пляшок на полицях магазинів покаже київські мурали великій кількості покупців. Ці три картини у буквальному сенсі стануть знаменитими і впевнено увійдуть в «обов’язкові» туристичні маршрути, – прогнозує Антон Тараненко.

Популяризація міста на етикетках – не перший експеримент міської влади. У 2016 році місто вже співпрацювало із бізнесом, розмістивши зображення столиці на 100 000 пляшок ігристого напою.

Нагадаємо, що 2 роки тому найбільший у світі мурал з'явився в Києві.

Тоді ж анархісти у Києві закидали фарбою мурал Скоропадського.

Комментарии