Поиск

Київскі медіа звинуватили у недотриманні журналістської етики

Прес-служба Київської "Батьківщини" вважає, що частина ЗМІ порушила журналістську етику. Підставою для подібного висновку стало необережне поводження з інформацією щодо підробного диплому одного зі столичних чиновників.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київської "Батьківщини".

- Шановні представники ЗМІ, хто використав незаконно світлину голови фракції "Батьківщина" в Київраді Володимир Бондаренко у новинних сюжетах, на сайтах у справі керівника апарату Володимир Бондаренко щодо підробленого диплома про вищу освіту, прошу і вимагаю зняти світлини і знайти світлини справжнього фігуранта справи, - відзначила керівник прес-служби Батьківщина. Київ Антоніна Агілова.

Вона впевнена, що подібні дії вимагають офіційного спростування.

- А також прошу публічно висловити вибачення перед головою фракції "Батьківщина" Володимиром Бондаренком за нанесення моральної шкоди і ущербу ділової репутації. Усі факти поширення Вами неправдивої інформації, наклепу через використання фото, що посвідчує іншу особу, яка не причетна до подій, будуть зафіксовані юристами. За 2 роки можна вже і розібратися, про якого саме Володимира Бондаренка йдеться. Цей прецедент свідчить про вашу непрофесійність. Відмовчатися і просто виправити помилку не вдасться. Доречні публічні вибачення, - впевнена вона.

Комментарии