Поиск

​Київська команда Тимошенко вимагатиме від влади повернути 1,5 млрд грн киянам

Команда Юлії Тимошенко переконана – київська влада має повернути кожній столичній квартирі, яка потрапила під дію рішення КМДА N668 від 06.06.2017 р, близько 2 000 грн.

Саме стільки грошей заплатили кияни за 18 місяців дії рішення. Всього ж київська влада незаконно стягнула 1,5 млрд грн за утримання будинків та прибудинкових територій.

В четвер, 28 лютого, о 9:00 під КМДА, вул. Хрещатик, 36, тисячі киян вийдуть з вимогою повернути кошти, які комунальна мафія викрала шляхом встановлення грабіжницьких тарифів.

Кияни зможуть написати відгуки про дії влади, лист передадуть - Прокопіву Володимиру Володимировичу, секретарю Київради, Пантелеєву Петру Олександровичу, заступнику голови Київської міської державної адміністрації та Поворознику Миколі Юрійовичу, першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації.

Більше року команда Тимошенко домагалася справедливості в судах, аж поки 20.12.2018 р. Окружний адміністративний суд Києва скасував розпорядження №668. Цим рішенням тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій піднімався майже вдвічі – із 3 грн/м² до 6,4 грн/м².

Суд вирішив частково задовольнити адміністративний позов ВГО «Спілка власників житла України» до виконавчого органу Київради. Зокрема, визнати протиправним та скасувати згадане розпорядження виконавчого органу Київради. Переможне рішення від 06.07.2018 у справі №826/8441/17 оприлюднене у Єдиному державному реєстрі судових рішень, ознайомитися з яким можна за посиланням.

В заході братимуть участь: депутат Київради від «Батьківщини» Денис Москаль, голова ВГО «Спілка власників житла України» Олексій Кучеренко, голова ГО «Центр захисту киян» Віталій Нестор, правозахисник Юрій Власенко та інші небайдужі кияни.

Довідково: з 09:40 по 09:50 у кулуарах 4 поверху Київради пройде брифінг на тему «Хто і як має повернути киянам гроші за незаконно підвищені тарифи?» за участі Олексія Кучеренка та Дениса Москаля.

Акредитація журналістів на брифінг здійснюється до 17:00, 27 листопада за тел: +38 0955533088, Наталя Коваленко.

Комментарии