Поиск

Київ закупив ще 25 автомобілів швидкої допомоги

У столиці України закупили ще 25 нових автомобілів швидкої допомоги. У чотирьох з них можна перевозити недоношених немовлят та новонароджених з патологіями.

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Соцпортал.

Київ продовжує оновлювати парк медичних спецавто. Ще 25 новеньких «швидких» на базі автомобілів Ford та Peugeot днями запустять в роботу. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook та опублікував відео з новими авто.

- Швидкі» вже повністю обладнані за стандартами Всесвітньої організації охорони здоров’я. Чотири авто – унікальні, з обладнанням, що дозволяє перевозити недоношених немовлят та новонароджених з патологіями. На всіх нових «швидких» встановлена система, що через засоби зв’язку передає в лікарню параметри стану пацієнта. Також зазначу, що Київ першим в Україні позбувся старих радянських карет швидкої допомоги, – наголосив мер столиці.

Віталій Кличко підкреслив, що місту залишилося купити ще 30 нових таких автомобілів, і Київ, першим на пострадянському просторі, відповідатиме ще одній вимозі ВОЗ – одне авто медичної допомоги на 10 тисяч мешканців.

Оперативні новини столиці читайте в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Комментарии