Поиск

Київ і вбивця Кеннеді: стало відомо, що у них спільного

Ймовірний вбивця президента США Кеннеді Лі Харві Освальд міг відвідувати Київ.

Київ, Чайка, Кеннеді

Про це йдеться у повідомленні автора Клуба корінних киян, передають Новини Києва. Соцпортал.
- На цьому фото, зробленому Борисом Градовим у 1960-х, зображена кав`ярня «Чай. Кофе», яку в народі називали «Чайник». Молодь відразу полюбила це місце, адже тут було кілька сортів кави (нечувана на ті часи розкіш), зокрема подавали каву «Андрюшка» з шоколадом та смачною пінкою. Ще була «двійна половинка» за 56 копійок, яку подавали в маленьких філіжанках, - йдеться у повідомленні.

Розповідають, що за невеликі гроші в «Чайнику» можна було просидіти цілий вечір з друзями за чашкою запашного чаю, справжньої кави, а маючи елементарні навички конспірації, і з більш міцним напоєм.

А ще говорили, що ніби тут бував Лі Харві Освальд в часи свого проживання в СРСР.

- Пишучи цей матеріал, я спробувала знайти в інтернеті інформацію про перебування вбивці Джона Кеннеді у Києві, але не знайшла. Є згадки про його перебування лише в Москві та Мінську. Тому, чи був насправді Лі Харві Освальд в «Чай. Кофе» чи може то був інший гість зі Сполучених Штатів не відомо. Але така легенда була, - йдеться у тексті.

А ось Віктор Нєкрасов відвідував «Чай. Кофе» доволі часто. І деякі починаючі прогресивні письменники спеціально приходили до закладу, щоб поспілкуватись з ним.

Нагадаємо, раніше:

Комментарии