Поиск

Києву пообіцяли нові дороги, тепломережі і станції метро: вже скоро

Київ отримає нові дороги, тепломережі і станції метро, переконаний мер міста Віталій Кличко.

Київ, Кличко

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на прес-службу КМДА.

- Як тільки потеплішає, у столиці продовжать масштабний ремонт доріг, - заявив він в ефірі телеканалу NEWSONE TV.

Він зазначив, що протягом останніх років у столиці відремонтували 830 кілометрів доріг.

У планах на цей рік – ремонт основних магістралей та мостів.

- Як тільки середньодобова температура підніметься вище 5 градусів тепла, одразу розпочнемо масштабні дорожні роботи. Ми відмовилися від так званого «ямкового ремонту». У нас є чітка стратегія – якщо робимо капітальний ремонт, то перекладаємо всі комунікації, а не тільки полотно на дорозі, – сказав мер.

Він нагадав, що на всі капітально відремонтовані дороги від підрядників вимагають гарантію на 5 років. Якщо за цей час виявляються результати неякісної роботи, підрядники виправляють їх за власний кошт.

Крім того, цього року в столиці планують замінити 100 кілометрів зношених тепломереж.

- Нам дісталася у спадок зношена система тепломереж, у яку десятиліттями не вкладали коштів. Ми зараз замінюємо старі та пошкоджені труби. Цього року плануємо перекласти більше 100 кілометрів мереж на ділянках, де вони у вкрай поганому стані, – додав він.

Нагадаємо, минулого року Київ припинив угоду з приватною компанією «Київенерго». Через 17 років місто повернуло в управління громади понад сто тисяч об’єктів: 2,6 тисяч кілометрів теплових мереж, ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод «Енергія», майже дві сотні котельних та станцій теплопостачання.

Протягом двох найближчих років у столиці планують відкрити дві нових станції метрополітену Сирецько-Печерської гілки на Виноградар – «Мостицька» та «Проспект Правди».

- Протягом двох наступних років ми збираємось відкрити в напрямку Виноградаря дві нових станції метрополітену, – зазначив Віталій Кличко.

Він додав, що вже тривають підготовчі роботи і невдовзі розпочнуть активний етап спорудження метро на Виноградар.

Нагадаємо, що раніше:

Головний навчальний корпус Київського військового ліцею імені Івана Богуна, що розташовується на бульварі Лесі Українки, 25 — це будівля колишнього Олексіївського інженерного училища, спорудженого у 1914-1916 роках.

Комментарии