Поиск

Кияни призупинили облаштування паркінгу біля озера

Депутатам Київради від фракції ВО «Батьківщини» Марина Кочур та Анна Свириденко разом з оболонцями вдалося призупинити облаштування парувального майданчика поблизу іхтіологічного заказника о. Вербне за адресою вул. Приозерна, 2-В.

Як повідомляє прес-служба київської «Батьківщини», вранці 26 липня депутати отримали повідомлення про забудову паркінгу та стихійний протест місцевої громади, яка вимагала у робітників надати відповідні документи для проведення робіт.

Проте ні поліція, ні громада разом з депутатами від робітників не отримали необхідних паперів. На прохання депутатів Анни Свириденко та Марини Кочур на місце подій приїхав головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм Оболонського району Куцик Михайло. Він підтвердив, що документи є.

Представники компанії-забудовника ТОВ «Кепітал Менеджмент» надали лише копію договору та схему організації дорожнього руху. Проте мешканці розпочали самостійно демонтувати вмонтовані зранку конструкції.

До громади приєднався і перший заступник директора з організаційної роботи КП «Київтранспарксервіс» Білосвіт Микола. Він повідомив, що договір підписувало попереднє керівництво (Шамрай А. В.) на підставі Рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві та акцизного податку», яке було змінено Рішенням КМР від 2 липня 2015 року №667/1531. Цим рішенням Таблицю №1 до Додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві та акцизного податку» було викладено у новій редакції та доповнено пунктом з адресою – вул. Приозерна, 2-В – паркувальний майданчик на 20 паркомісць.

Як наслідок, із забудовником було досягнуто домовленості про призупинення робіт. А також складено заяву про правопорушення та підписано присутніми мешканцями сусідніх будинків, а поліцією – відповідний протокол. Анна Свириденко та Марина Кочур спрямували депутатські звернення до КП «Київтранспарксервіс», районного відділу контролю за благоустроєм та районного управління поліції, аби вони надали необхідну інформацію для з’ясування обставин справи та розробки стратегії подальших кроків у захисті прав оболонської громади.

«Аби не дати перейти ситуації у «гарячу фазу», за посередництва представника районної влади, із забудовником було досягнуто домовленостей про тимчасове призупинення робіт, поки не будуть надані відповіді на наші депутатське звернення з копіями всіх необхідних документів», – повідомила Анна Свириденко.

Комментарии