Киянам приходять фальшиві платіжки за комуналку

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. Киянам приходять фальшиві платіжки за комуналку
10:44, 30.03.17
Наш Киев

Киянам знову почали приходити фейкові платіжки нібито за оплату комунальних послуг. На цей раз шахраї намагаються видурити з людей гроші за "Оформлення прибудинкової території".

Одну з таких квітанцій від приватної фірми знайшов у своїй скринці мешканець Солом'янського району Євген Рябов, який написав про це у соцмережі. За його словами, ніякого договору з цією компанією ні він, ні його сусіди не підписували, і за послугами до неї не зверталися. Сума за "оформлення території" в квитанції була досить невисока - лише 32 грн.

"Теж отримали такі платіжки. Не розумію, на кого це розраховано!" - написав інший киянин Євген Харламов.
"Розрахунок був, ймовірно, на те, що 32 гривні - це не гроші, але, як то кажуть, з миру по нитці. Ще розраховували на пенсіонерів, які звикли по-старому оплачувати всі квитанції", - відповіла йому Раїса Прісецкая.

У Центрі комунального сервісу знають про підробні платіжки, але, за їхніми словам, масових звернень киян з цього приводу не було.

"Було разове звернення. Споживач, який отримав фальшиву квитанцію, хотів дізнатися, чи дійсно змінився формат квитанції і реквізити. Що ж стосується розсилки фальшивих квитанцій, то такі прецеденти вже були в минулому році, і люди намагаються більш уважно ставитися до платіжних документів, які вони отримують ", - розповіла директор Центру комунального сервісу Катерина Саркісова.

Але не всі споживачі перевіряють інформацію, що вказана на квитанціях, і можуть сплатити за ними, нічого не підозрюючі.

"На це повинен звернути увагу співробітник банку, куди споживач приходить з квитанціями за ЖКП", - пояснила Саркісова.

У КМДА нагадали, що кожного місяця кияни отримують чотири основні квитанції за оплату комунальних послуг. В них вказані гарячі лінії компаній-постачальників цих послуги, за якими можна уточнити всю інформацію. Або ж зателефонувати до Центру комунального сервісу за номером (044) 247-40-40.

Якщо ж будинок знаходиться на балансі ОСББ, то всю інформацію мешканці можуть дізнатися у голови правління.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві обмежать рух на Московському мосту.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости