Поиск

Киян запрошують пройти медичне обстеження у спеціальних наметах

Протягом минулого тижня послугою безкоштовного медичного обстеження у спеціальних наметах скористалися більше тисячі киян і практично у кожного були виявлені певні проблеми зі здоров’ям.

Киян запрошують пройти медичне обстеження у спеціальних наметах

Про це Новини Києва. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

За минулий тиждень у рамках дії проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 1315 обстежень, загалом від початку дії проекту – 66 612 обстежень.

Так, за результатами обстежень минулого тижня 828 осіб із 1315 мають надмірну вагу, у 653-х обстежених виявлено підвищений артеріальний тиск, у 232-х осіб – високий рівень цукру крові, а у 433-х осіб – високий рівень холестерину.

- Кожен охочий у рамках проекту може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі», які розміщені в усіх районах міста. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла, – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 95 виїздів мультидисциплінарних бригад.

До складу бригад входять лікар і медсестра первинної ланки та вузькопрофільні спеціалісти. Вони виїжджають до соціально незахищених сімей або до людей, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу, – нагадав Микола Поворозник.

Із місцями розміщення наметів можна ознайомитися ТУТ

Нагадаємо:

Комментарии