Поиск

Киян навчать передавати показників лічильників онлайн

"Центр комунального сервісу" навчить киян передавати показників лічильників та оплати комунальних послуг онлайн.

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на прес-службу КМДА.

- Понад 500 киян вже відвідали безкоштовні курси комунального концерну «Центр комунального сервісу», де навчають передавати показники лічильників та оплачувати комунальні послуги за допомогою електронних сервісів, - йдеться у повідомленні.

Як повідомили у концерні, найбільше курсами цікавляться люди старшого віку, яким необхідна допомога в освоєнні електронних сервісів.

- Наші курси, насамперед, покликані спростити процеси для споживачів. Наприклад, щомісяця людина має передавати показники лічильників, оплачувати спожиті послуги. Усе це можна зробити за кілька хвилин, не виходячи з дому, не витрачаючи час на дорогу та черги. Сьогодні ми даємо зручну, а головне – безкоштовну можливість навчитися швидко і зручно працювати за допомогою комунальних сайтів. Найбільший інтерес до курсів проявили люди старшого віку і вже наразі більше 500 осіб приходять на навчання, – говорить генеральний директор «Центру комунального сервісу» Андрій Щербина.

За його словами, першу лекцію-практикум «Оплата комунальних послуг онлайн» фахівці навчального центру «Платформа комфорту» при концерні провели 20 червня 2018 року. Раніше стало відомо, що:

Комментарии