Поиск

Кенійський бігун Еліуд Кіпчоґе першим в історії пробіг марафон менш ніж за дві години

Його час склав 1 годину 59 хвилин і 40 секунд. Але його рекорд не зарахують

34-річний кенійський бігун Еліуд Кіпчоґе менше ніж за дві години пробіг марафонську дистанцію в 42,2 кілометра, повідомляє Sky Sports News. Його час склав 1 годину 59 хвилин і 40 секунд.

Захід проходив у Відні в рамках проекту Ineos 1:59 Challenge, яке було організовано виключно для того, щоб досягти позначки 1:59. Так як подія носило закритий характер, досягнення Кіпчоге не може офіційно вважатися світовим рекордом.

При цьому чинний світовий рекорд належить самому Кіпчоге. У вересні минулого року він пробіг берлінський марафон за 2 години, 1 хвилину і 39 секунд.

Пробігти марафон менш, ніж за дві години, Кіпчоге також пробував два роки тому в проекті Breaking2, організованому Nike, передає TJ.З тих пір кенійський бігун став символом наполегливості, і багато хто чекав від нього, коли він досягне своєї мети і пробіжить марафон швидше двох годин. В його підтримку навіть випустили браузерную гру «Доведи Кіпчоге до фінішу», а на багатьох спортивних виставках відвідувачам пропонується спробувати пробігти в темпі Кіпчоге на біговій доріжці.

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии