Поиск

Картопля для бійців АТО від школярів опинилася у ресторані Києва

Мішок картоплі із запискою, що це для бійців АТО потрапив до одного з київських ресторанів

Як передає Depo.Донбас, про це повідомив у Facebook співробітник закладу Андрій Риштун.

"Папірець поклали в пакетик, так, щоб не пошкодився. Розгортаєм його і та-дааааааам… записка воїнам на сході. Мішок той збирали діти з вчителями у школі на Рівненщині, але хтось вирішив що замість доставити його до місця призначення вигідніше для себе буде продати той мішок. Так і живем", — написав він.

Волонтер Тарас Гоменюк, який організував збір продовольства на Рівненщині, зокрема, і цього мішка картоплі, розповів Громадському радіо, що сталася "прикрість" і нічого із зібраного ними не було вкрадене.

"Ми назбирали велику кількість, основну масу відправили фурою в склади, але дещо в нас залишилося. Бо нам не було чим вантажити, ми їхали на Схід течиком (мікроавтобус, — ред.)", — сказав Гоменюк.

За його словами, овочів залишилося 2,7 тонни — морква, буряк, цибуля, картопля та інше. Їх вирішили віддати місцевому підприємцю Ігорю Куріцину, який займається сушкою овочів. Взамін волонтери забрали еквівалент сирих продуктів: вийшло 90 пакетів сухих супових наборів по 10 кілограм.

Бізнесмен Куріцин запевняє, що злого умислу в цій ситуації не було.

"У нас масшаби виробництва дуже великі, ми сушимо в день по три тонни овочів. Вони (волонтери, — ред.) нам привезли 300 кілограмів того, 200 кілограмів того… Ми не можемо так потроху сушити, тому віддали їм уже готові сухі набори в обмін на сирі, які вони привезли", — розповів він.

За словами підприємця, частину овочів він не сушить, а продає. Таким чином мішок із запискою і опинився в ресторані.

"Претензій волонтери до підприємця не мають. Також Гоменюк повідомив, що більшість сухих супових наборів, заготовлених Куріциним, уже відвезли українським бійцям", - зазнаяють у матеріалі.

Крім того, автор скандального допису згодом повідомив, що саме завдяки розголосу у соцмережах вдалося швидко зв'язатися з волонтерами і з'ясувати усі непорозуміння. Крім того, компанія та власники бізнесу запропонували віддячити дітям та школі, які зібрали картоплю для воїнів АТО.

"На Різдвяні свята за рахунок компанії буде організована поїздка дітей на Головну ялинку країни та обід у нашому ресторані. Сьогодні вже закуплена 1 тонна овочів та фруктів, яка буде передана в АТО ще до нового року разом з тією картоплею, що потрапила до нас. Відправляємо через перевірені джерела напряму", - зазначив автор допису.