Поиск

Картина Бенксі, що зображує мавп в парламенті, продана за рекордні $ 12 млн

Картину Бенксі продали на аукціоні Sotheby's за рекордну для художника суму в £ 9,9 млн ($ 12 млн)

Про це аукціонний дім повідомив у своєму Facebook. Вартість лота в 9 разів перевищила найдорожчу з попередніх робіт художника: «Дівчинка з повітряною кулею».

Картина під назвою «Мавпяча справа» позиціонувалася, як сучасне мистецтво і спочатку оцінювалася в £ 1,5-2 млн ($ 1,9-2,5 млн). У підсумку, після торгів, що тривали 13 хвилин, полотно було продано за £ 9,9 млн ($ 12 млн).

Полотно, розміром 4 на 2,4 метра зображує палату громад парламенту Великобританії, де замість депутатів засідають шимпанзе і орангутанги. Два види мавп символізують різні політичні партії, які домінують в парламенті.

Попередня найдорожча картина Бенксі - «Дівчинка з повітряною кулею» - була продана у жовтні 2018 року за $ 1,4 млн. Відразу після продажу картина самознищилася за допомогою шредера, вбудованого в раму. Після цього Бенксі дав картині нове ім'я - «Любов у кошику для сміття».

Бенксі - псевдонім англійського андерграундного художника стріт-арту, політичного активіста і режисера. Художник вважає за краще дотримуватися анонімності. Він відомий в основному вуличними графіті на політичні та суспільно-соціальні теми.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии