Поиск

Не чекаючи завершення сезону, головний тренер львівських «Карпат» Фабрі Гонсалес подав у відставку.

«Карпати» залишилися без головного тренера

Про це повідомляє офіційний сайт ФК «Карпати», передає Соцпортал.

Фабрі Гонсалес подав у відставку; керівництво клубу її прийняло. До завершення чемпіонату «зелено-білих» готуватиме виконувач обов’язків головного тренера – Олександр Чижевський.

- Насамперед, хочу вибачитися перед нашими уболівальниками за те, що фактично два дні клуб не повідомляв офіційну інформацію щодо відставки Фабрі Гонсалеса. Насправді, він повідомив керівництво про те, що залишає посаду головного тренера практично одразу після завершення матчу проти «Олімпіка». Однак, необхідно було провести низку формальних процедур, поставити підписи під усіма паперами і лише після цього надати офіційну інформацію, – зазначив виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин.

За словами виконавчого дирктора причиною відставки головного тренера став стан його здоров’я.

- Фабрі вирішив залишити команду через стан здоров’я – йому необхідний медичний догляд та трохи більше спокою. Нам же зараз необхідний тренер, який не лише вірить у те, що команда здатна виконати поставлені завдання, але й зможе спокійно оцінити ситуацію та знайти оптимальні розв’язки проблеми, не вдаючись до зайвих емоцій та панічних атак. Олександр Чижевський чудово усвідомлює стан речей та погодився допрацювати до завершення сезону. Ми не впадаємо у відчай, а стискаємо зуби і працюємо, – резюмував Ростислав Ящишин.

Всі футбол новини дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии