Поиск

Кафедральним собором Української помісної церкви стане Михайлівський Золотоверхий собор

У Володимирському соборі буде завершувати свої богослужіння патріарх Філарет, який віднині є духовним наставником Української помісної церкви.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на УНН.

 Кафедральним собором Української помісної церкви стане Михайлівський Золотоверхій собор

Діючим кафедральним собором єдиної Помісної автокефальної Православної церкви України буде Михайлівський Золотоверхий собор. Про це після першого Богослужіння в якості Предстоятеля сказав журналістам митрополит Київський і всієї України, Блаженніший Епіфаній.

- Ми прагнемо, щоб кафедральним собором єдиної української православної церкви був древній храм київських митрополитів - Софія Київська. Але ми розуміємо, наскільки ця пам’ятка є дорогою для нашого українського народу, - сказав він.

За словами Предстоятеля, церква самостійно не зможе опікуватись цією величною пам’яткою. Крім того, додав він,там кожного дня звершуються богослужіння в храмі Теплої Софії.

- В самому храмі Софії будуть звершуватись богослужіння в дні великих християнських свят та в дні великих історичних свят для українського народу. Діючим кафедральним собором буде саме Михайлівський Золотоверхий собор, бо у Володимирському кафедральному соборі буде і надалі звершувати своє служіння святіший патріарх Філарет, - сказав Епіфаній.

Він додав, що віднині Філарет є почесно діючим духовним наставником єдиної Помісної української православної церкви.

Нагадаємо, митрополитом Київським обрали Епіфанія.

Комментарии