Поиск

В уряді повідомили, що це була стара пасивна структура, тому прийняли таке технічне рішення

Кабінет міністрів ухвалив ліквідувати урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Про це йдеться в постанові Кабміну від 24 липня, повідомляє Європейська правда.

"Ліквідувати Урядовий офіс з питань європейської і євроатлантичної інтеграції, Департамент із питань стратегічного планування та координації державної політики, Департамент із питань державного управління, Департамент із питань регіональної політики, Департамент забезпечення документообігу та контролю", - йдеться в тексті постанови.

Варто відзначити, що в цьому випадку йдеться не про ліквідацію відомства віце-прем'єра Іванни Климпуш-Цинцадзе, а старої структури в секретаріаті Кабміну.

Зараз його функції виконує структура з дуже схожою назвою - Урядовий офіс координації європейської і євроатлантичної інтеграції, генеральним директором якого з грудня 2017 року є Ольга Стефанишина.

"Це було технічне рішення про ліквідацію старої пасивної структури. Нині урядовий офіс продовжує роботу, можливість його ліквідації навіть не піднімалася на засіданнях уряду", - пояснила Ольга Стефанишина.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии