Поиск

​Юрист, що співає під фонограму, став шалено популярним у мережі

Американський юрист і суперзірка TikTok Ентоні Барбуто — це остання юридична сенсація онлайн.

Юрист, що співає під фонограму, став шалено популярним у мережі

Згідно з інформацією на його сайті, Барбуто має репутацію «кваліфікованого і наполегливого адвоката», що володіє особливим досвідом в складних судових і колективних спорах.

Про це повідомляє телеграм-канал "Блог Юриста".

Але для його 1,9 мільйона фоловерів на TikTok, популярному додатку для обміну відео, Барбуто більш відомий тим, що знімає 15-секундні кліпи, на яких співає під фонограму та танцює під музику в своєму офісі.

Під ніком @thelawyer Барбуто ілюструє випробування і негаразди, з якими стикається під час юридичної практики, через пов’язані тексти пісень, юридичні реквізити і досить вражаючу акторську гру.

У більшості відео він, одягнений в класичний костюм, перетворюється з адвоката на діджея. З минулого року, коли адвокат приєднався до платформи TikTok, його відеокліпи вподобали більше 27,9 мільйонів разів.

Його аккаунту також була присвоєна галочка — позначка, що означає верифікаціо особи чи бренду. Також юрист отримав статус «Популярного творця» (Popular Creator) TikTok.

Барбуто пояснює свою популярність здебільшого своїм «віком і професією», що відрізняє його від спільноти, як правило, більш молодих творців контенту.

- Якщо адвокати стурбовані тим, що TikTok займе дуже багато часу, вони повинні бути спокійними. Я запевняю, що підтримка каналу на Tik Tok займає невелику частину часу, яку багато адвокатів проводять на полі для гольфу, — коментує Ентоні.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии