​JoyFest-2017: восени киянам безкоштовно покажуть вистави з різних куточків України та світу

  1. Главная
  2. Архив
  3. Жизнь
  4. ​JoyFest-2017: восени киянам безкоштовно покажуть вистави з різних куточків України та світу
16:03, 13.07.17

У жовтні в затишному гранд-холі готелю «Хрещатик» відбудеться П’ятий ювілейний Міжнародний театральний фестиваль JoyFest. Протягом чотирьох днів на гостей великого театрального свята чекають вистави різними мовами від українських та закордонних театрів, майстер-класи з акторської майстерності, розваги. Традиційно вхід на всі заходи фестивалю вільний для всіх.

П’ятий ювілейний Міжнародний театральний фестиваль JoyFest відбудеться 5, 6, 7 та 8 жовтня 2017 року у Києві. Вже другий рік поспіль захід відбудеться у самому серці столиці – в гранд-холі готелю «Хрещатик» на Майдані Незалежності. На глядачів чекають конкурсні вистави від кращих театральних колективів України та світу, майстер-класи з акторської майстерності, творчі заняття, розваги.

«- Для гостей фестивалю JoyFestвже п’ятий рік поспіль є чудовою нагодою безкоштовно відвідати цікаві театральні постановки, відкрити для себе театр як дуже цінне та розвиваюче хобі, навчитись новому та отримати незабутні емоції, - розповідають організатори П’ятого ювілейного Міжнародного театрального фестивалю JoyFest Ксенія Гончарова та Анастасія Лісовик. – Для учасників фестивалю це чудова платформа для обміну досвідом з іншими театрами, пошуку однодумців й нових контактів для співпраці та гастролей, зустріч з чуйним та уважним глядачем. Адже минулого року на всіх виставах було дуже багато глядачів».

За чотири роки фестиваль JoyFest в Києві відвідали театри з України, Грузії, Вірменії, Литви, Єгипту, Румунії (два театри), Парагваю, Італії. Команда JoyFest запрошує театральні колективи взяти участь у П'ятому ювілейному Міжнародному театральному фестивалі JoyFest.

До участі запрошуються театри з усіх країн світу, незалежно від професійного статусу, з акторами у віці від 18 до 100 років. Жанр заявлених до участі вистав - не має значення, але перевага віддається - позитивним, які несуть добро, надію і світло.

Заявки для участі в фестивалі приймаються в електронному вигляді до 20 липня 2017 року на електронну адресу: joyfest.info@gmail.com

Форму заявки можна завантажити на сайті JoyFest: http://www.joyfest.info/

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости