Поиск

Євросоюз вводить нові внутрішні документи для своїх громадян

Рада ЄС з внутрішніх справ прийняла постанову про видачу посвідчень особи нового зразка громадян . Нові документи стануть більш надійними та стійкішими до підробки.

Рада ЄС

Посвідчення особи стануть надійнішими. Таким чином Євросоюз посилює надійність документів, що засвідчують особу своїх громадян.

Нові посвідчення почнуть видаватися через два роки, а старі будуть заміщатися поступово і остаточно втратять силу через 10 років.

В комюніке Ради ЄС повідомляється:

Нові правила підвищать безпеку посвідчень особи, ввівши мінімальні стандарти як міститься в них інформації, так і мірою захисту, спільні для всіх держав-членів, в яких передбачені такі документи.

Нові посвідчення особи будуть проводитися в єдиному форматі пластикових кредитних карт, мати зону автоматичного зчитування та відповідати мінімальним стандартам безпеки, встановленими Міжнародною організацією цивільної авіації.

На них буде фото власника, а також два його відбитку пальців у цифровому форматі на безконтактному чіпі. Посвідчення особи будуть мати мінімальний термін дії п'ять років і максимальний - десять років.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии