Поиск

Європейський інвестбанк виділить 305 млн фіндопомоги переселенцям

Міністерство регіонального розвитку і будівництва затвердило 16 проектів Дніпропетровської обл., спрямованих на допомогу переселенцям, фінансування яких у 305 млн грн виділить Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) в рамках Надзвичайної кредитної програми по відновленню України

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Програма розроблена для 5 областей України, в яких проблеми переселенців зі сходу та створення для них необхідної соціальної інфраструктури є найбільш актуальними.

"Місцеві держадміністрації, органи місцевого самоврядування, державні і комунальні підприємства, громади Дніпропетровщини подали 16 проектів, які вже погоджені з ЄІБ. Серед них – реконструкція будівлі навчально-виховного комплексу № 22 у Павлограді, капітальний ремонт хірургічного корпусу лікарні Мечникова в Дніпрі і будинки культури в Мишуриному Розі. Загальна допомогу від Європейського банку, яку може отримати область для реалізації цих та інших проектів становить 305 млн грн", - розповів заступник директора департаменту Міністерства регіонального розвитку та будівництва Павло Пахолко.

Він також зазначив, що найближчим часом перелік проектів повинен затвердити Кабмін.

"Після затвердження урядом цієї постанови, гроші від Європейського інвестиційного банку надійдуть в область для подальшої реалізації проектів. Цілком можливо, що їх безпосереднє втілення розпочнеться вже восени", - сказав Пахолко.

Як повідомляв Соцпортал, Добкіна позбавили депутатської недоторканності і дали згоду на арешт.

Комментарии