Поиск

Європарламент повністю відмовився від контактів з Росією

Росія не є вже стратегічним партнером Евросоюзу. Про це повідомив Микола Точицький, представник України при ЄС.

ЕС

Європейський парламент цілковито відмовився від будь-яких форм двостороннього парламентського діалогу з РФ. Публічні контакти з представниками російської влади давно вже стали в ЄП "токсичними" для будь-якого політика і поганим політичним тоном. Кульмінацією сприйняття Європарламентом нинішньої Росії стало ухвалення у березні цього року Доповіді про стан відносин ЄС — РФ, де Росія більше не визнається стратегічним партнером.

За його словами, у взаємодії з українською стороною ЄП на постійній основі підтримує міжнародну увагу до ситуації з українськими політичними в'язнями Кремля.

Дипломат сказав:

У своїх резолюціях європарламентарі згадали ім'я практично кожного з майже 70 українських бранців на території Росії та окупованого Криму. Жодна справа злочинного переслідування Росією українських громадян не пройшла повз увагу ЄП. Європейський парламент став однією з перших міжнародних інституцій, яка звернула свою увагу на ескалацію Росією конфлікту в Азовському морі та Керченській протоці, ухваливши відповідну резолюцію із засудженням агресивних дій РФ.

Російська агресія проти України та окупація частин її території стали ключовими мотивуючими чинниками для цього рішення.

Всі новини про вибори 2019 в Україны читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

  • Курс на НАТО и ЕС окончательно закреплен: Президент подписал изменения в Конституцию.

Комментарии