Поиск

​ЄС додав «губернатора Севастополя» до свого санкційного списку

21 листопада Рада ЄС внесла Дмітрія Владіміровіча Овсяннікова, так званого «губернатора Севастополя», до списку осіб та організацій, які підпадають під обмежувальні заходи через дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

Такі заходи передбачають замороження рахунків та заборону на в’їзд до Європейського Союзу.Востаннє обмежувальні заходи було подовжено 14 вересня 2017 року; вони діють до 15 березня 2018 року. Наразі у санкційному списку перебувають 150 осіб та 38 організацій.

Відповідна інформація та обґрунтування мотивів внесення Овсяннікова до списку осіб та організацій, на які поширюються обмежувальні заходи, знаходиться у законодавчих актах, надрукованих в Офіційному журналі ЄС 21 листопада поточного року.Також наразі діють інші заходи Євросоюзу, запроваджені у відповідь на кризу в Україні, зокрема такі:

  • Економічні санкції, спрямовані на певні сектори російської економіки (є чинними до 31 січня 2018 року);
  • Обмежувальні заходи у зв’язку із незаконною анексією Криму і Севастополя, обмежені територіями півострова і Севастополя (є чинними до 23 червня 2018 року);

Комментарии