Поиск

Єдиний в Україні ресто-оркестр розпочав збір коштів на запис альбому

У середу, 17 травня, One Planet Orchestra - єдиний в Україні оркестр-бенд, що заснований на базі ресторації, оголосив про початок збору коштів на запис дебютного альбому.

Музиканти розпочали кампанію на вітчизняні краудфандинговій платформі «Велика Ідея»: https://biggggidea.com/project/oneplanetorchestra/. За 99 днів музикантам треба зібрати не менше половини від заявленої суми в 79 тисяч гривень, інакше, за правилами спільнокошту, гурт не отримає фінансування, а зібрану частину грошей буде повернено доброчинцям.

Як зазначають учасники оркестр-бенду, гроші підуть на запис 10 авторських україномовних пісень на професійній студії.

«Наш дебютний альбом під назвою «Ми всі» («We are all») про єдність всього живого, про мир, про Землю і про любов на ній. Ми хотіли б, щоб ви його почули. І тому звертаємось з пропозицією стати частиною цього проекту і разом випустити хвилі нової української музики на волю», - зазначає лідер оркестр-бенду Павло Вишебаба.

За його словами, якщо українці підтримають цю ідею і вдасться зібрати потрібну суму, це буде прецедент.

«В Україні, наскільки ми знаємо, ще ніколи не збирали шляхом спільнокошту таку суму на запис альбому. Якщо ви вважаєте, що розвиток культури загалом і музики зокрема - це спільна справа отримаєте задоволення від участі», - сказав лідер оркестру і закликав заходити на Biggggidea.

На доброчинців чекають призи: вечеря в ресторані, чашки, футболки, світшоти та абонемент на концерт оркестр-бенду.

Нагадаємо, що One Planet Orchestra був заснований на базі веган-ресторації One Planet у Києві у вересні 2016 року. Вони встигли виступити на фестивалях DIY FEST, Kyiv Vegan Boom,а також дати спільний концерт із Semmar та НастяЗникає.

Комментарии