Поиск

Єдиний український криголам пройшов випробування

На Азовському судноремонтному заводі успішно завершили швартові випробування єдиного українського криголама “Капітан Білоусов”

Екіпаж здійснив перехід з акваторії Азовського судноремонтного заводу – свого базового майданчика техобслуговування – до штатної стоянки в Маріупольському морському торговельному порту, повідомляє Центр транспортних стратегій.

“Щорічна кампанія з підготовки судна до навігаційного періоду завершена. Вона тривала 90 днів з моменту прийняття криголама в ремонт, і пройшла кілька етапів. З урахуванням того, що в 2018 році криголам підтвердив класність, цього року акцент зробили на ремонт ходової частини та корпусних конструкцій”, – розповів провідний інженер групи виконання робіт департаменту судноремонту Євген Агєєв.
“Сьогодні технічний стан судна фахівці оцінюють на” відмінно “. Ми завжди готові виконати замовлення будь-якої складності і допомогти АМПУ своїми силами, технологіями та фахівцями. Якщо необхідно – постачанням і виготовленням змінно-запасних частин для безаварійної роботи суднових систем “, – зазначив генеральний директор АСРЗ Олег Турський.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии