Поиск

Яценюк розповів, як змінилось його життя після Революції Гідності

Сьогодні в Оболонському райсуді Києва проходить чергове засідання у справі про державну зраду президента-втікача Віктора Януковича. Український політик Арсеній Яценюк розповів, як змінилось його життя після Революції Гідності.

Український політик Арсеній Яценюк відповідав на запитання адвоката Віктора Януковича, щодо того, як змінилось його життя після Революції Гідності.

-Завдяки діям вашого підзахисного (Віктора Януковича - ред.) ми ледь не втратили країну. Як змінилось моє життя? Я вам скажу. 24 години на добу, коли хапаєшся за все, бо все сиплеться, тому що ваш президент здав країну. Ми майже ледь не втратили країну, а мені треба було її тримати, в тому числі і з тими людьми, про яких ви щойно зазначили. Тоді не було черги ні на прем'єр-міністра, ні на кого. Тоді було тільки одне: взяти відповідальність. Я її взяв. Як змінилось моє життя? Я вам скажу. Якщо ви про фізичний стан, то було тяжко, а якщо про моральний, то я гордий, що мав можливість взяти виконавчу владу у воюючій країні. Щоби країна була та, яка зараз є: незалежна, суверенна і боролась далі проти російської військової агресії.

Як повідомляв Соцпортал, Яценюк прокоментував свій заочний арешт в Росії.