Поиск

Ні для кого не буде таємницею, що найкращі подарунки для жінок – це ювелірні прикраси. Для кожної нагоди можна підібрати свій аксесуар. І як завжди для чоловіків це перетворюється на випробовування.

Адже щоб знайти ідеальну річ, потрібно врахувати величезну кількість факторів. Розмір, улюблені камінці, карати – від цих всіх пунктів йде обертом голова. А ще не треба забувати про пробу. Ось тут чоловіки панікують. Вони вже геть заплуталися і не розуміють, якою має бути срібна каблучка 925 проби і яку краще замовити на сайті https://oniks-online.com.ua.

Чому саме 925 проба?

Фактично кожен покупець не розбирається в тонкощах ювелірної справи. Ось чому у людей виникають питання стосовно проби.

925 проба означає те, що у сплаві міститься 92,5% срібла. Такий сплав добре тримає форму, витримує пошкодження. А ще прикраса буде радувати своїм холодним блиском.

Що може бути у сплаві крім основного металу?

мідь;

платина;

цинк;

кремній;

германій.

Такі метали дозволяють змінити здатність металу до окислення.

Крім цього поверхня виробів може бути покрита родієм, який додатково захищає та надає особливого блиску.

Багато хто вважає, що подібний склад металу не годиться для використання. Запам’ятайте, 925 проба вважається однією з найкращих для срібла.

І тут у користувачів виникає питання, а як впевнитися, що придбаний аксесуар відповідає саме таким характеристикам? Ви ж не будете його перевіряти за допомогою спеціальних аналізів? Дуже просто. На прикрасі має стояти відповідне маркування.

Але вам нема чого хвилюватися, якщо вирішили купувати вироби в інтернет-магазині «Онікс». Тут представлені лише якісні та оригінальні прикраси, які відповідають всім стандартам. Відповідне маркування цьому підтвердження. Здивуйте своїх близьких оригінальними подарунками.

Комментарии