Поиск

Як з України може розпочатися Третя світова війна

Екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Юрій Думанський в контексті можливого визнання Росії державою-агресором заявив, що на території України вже четвертий рік йде "репетиція" Третьої світової війни.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу".

-А чому ми тільки зараз, у 2017 році, говоримо про це? Хіба у нас не було доказів, що на нашій території знаходяться регулярні частини ЗС РФ? Звичайно, були! І вони брали активну участь у бойових діях. Не просто незаконні озброєні формування, а збройні сили Росії, регулярні частини! Оперативно, не затягуючи час, ще в 2014 році потрібно було визначити, що у нас є агресія. Таке рішення стало б потужним легітимним сигналом для всього світу,

- говорить Думанський.

-Напад в центрі Європи однієї держави на інше в XXI столітті – це загроза всьому світовому співтовариству, виклик міжнародним інституціям, підрив авторитету та стійкості міжнародних договорів і угод. Зрештою, це – загроза сповзання світу в повномасштабне військове зіткнення. І "репетиція" Третьої світової війни йде на нашій території четвертий рік!

- додав він.

Як повідомляв Соцпортал, Путін дав Суркову нове завдання щодо України.

Комментарии