Поиск

Як вижити під час терористичної атаки? Розкаже Telegram-бот

Текстова квест-гра для месенджера Telegram розповідає про те як вийти живим з п’яти небезпечних ситуацій.

Як вижити під час терористичної атаки? Розкаже Telegram-бот

Що робити, якщо ви потрапили під хімічну атаку або у сусідньому вагоні вашого поїзда невідомий відкрив стрілянину? Як вийти неушкодженим з натовпу та чому неможна чіпати підозрілі предмети?

Відповіді на ці та інші питання пропонують творці гри @SurvivingAttackBot.

Гра складається з п’яти сценаріїв: стрілянина у потягу, підозрілий предмет, натовп у паніці, теракт в готелі та хімічна атака. Кожен з сценаріїв пропонує перелік запитань, відповідаючи на які гравець обирає ту чи іншу модель поведінки. Мета гри – вижити. В грі використовується мультиплікація, яка допомагає краще зануритися у сценарій.

- Ця гра – це спроба у простий та цікавий спосіб донести до користувача складну тему поведінки у небезпечній ситуації. На жаль, питання безпеки займає в повсякденному житті сучасної людини все більше уваги. Але як поводити себе у такому випадку, знають далеко не всі. Читати великі та важкі мануали чи слухати лекції зараз не в моді. Тому ми використали елементи ігрофікації та популярну серед молоді платформу Telegram для цього квесту – інструкції», - зазначив Олександр Кореньков, керівник команди розробників, директор «Міжнародного центру дослідження проблем безпеки.

Спробувати пройти квест можна перейшовши за посиланням @SurvivingAttackBot в Telegram.

Про научные открытия читайте в разделе #Х-Files на Соцпортале.

Комментарии