Поиск

Як робити бізнес без корупції: у Києві пройде форум для підприємців-новаторів

30 листопада – 1 грудня у Києві пройде Future Business Forum – майданчик для популяризації ідей сталого розвитку в українському бізнесі. За словами організаторів, форум стане платформою для знайомства та подальшої колаборації підприємців, які готові працювати за світовими стандартами. Це модель бізнесу без корупційних схем, з турботою про працівників, довкілля та розвиток всієї громади.

На форумі презентують реальні кейси розбудови та функціонування такого бізнесу.

«Ідея полягає у тому, аби бізнес-лідери зосереджувалися не лише на нарощуванні прибутку, а й замислювалися над тим, як їх бізнес впливає на соціум: наскільки людям комфортно працювати на їхньому підприємстві; чи виникне у них бажання змінити місце роботи за першої ж нагоди; чи є можливість розвитку громади, на території якої знаходиться підприємство; чи керуються постачальники та підрядники такими ж етичними принципами; чи можуть діти робітників та власників отримувати якісну освіту, мати доступ до медицини, займатися спортом», пояснюють організатори.

Захід збере власників малого й середнього бізнесу, топ-менеджерів, представників державних підприємств, експертів з комунікації. Серед ключових спікерів Давид Арахамія, співзасновник і CEO TemplateMonster; ЄвгенСаранцов, український підприємець, представник реформаторів і творців сучасної цифрової економіки в Україні; Тетяна Сахарук, керівниця мережі Глобального договору ООН в Україні; експерти в сфері систематизації бізнесу та впровадження інновацій, приватні інвестори.

«Міжнародні стандарти сталого розвитку є не тільки кодексом бізнес-етики, а йдетально пропрацьованими бізнес-процесами, що роблять компанію ефективною, прозорою, привабливою для інвесторів та закордонних партнерів», заявляє співорганізаторка форуму Тетяна Гончаренко.
«Стала стратегія в бізнесі є запорукою того, що у разі кризи бізнес продовжуватиме роботу, люди продовжуватимуть працювати на своїх позиціях, постачальники забезпечуватимуть підприємство необхідними матеріалами, покупці продовжуватимуть купувати тощо. Я впевнена, що українські підприємці вже готові до побудови свого бізнесу за правилами сталого розвитку, а також розбудови за такими принципами усієї держави», переконана організаторка форуму Тетяна Сахарук.

Організатори: Глобальний договір ООН в Україні, European Profiles S.A. Ukraine. Деталі на сайті: fbf.globalcompact.org.ua

Комментарии