Поиск

Як провалити співбесіду - ейчари застерігають

Є такі відповіді, за якими ейчар відразу розуміє, що перед ним не той кандидат, якого шукає компанія

Сайт з пошуку роботи Work.ua проаналізував, які відповіді кандидатів на роботу найчастіше потрапляють в категорію провальних. Отже, фахівці попереджають, яких фраз слід уникати під час перемовин з потенційним роботодавцем.

Насамперед, експерти радять не зациклюватися на фінансовій строні питання та не повертати бесіду виключно до теми зарплати, премій та інших матеріальних винагород.

"Не говоріть мені просто потрібні гроші. Сюди ж — "Я не особливо заглиблювався у те, чим займається ваша компанія", "Цінності колективу — взагалі не головне, це ж просто робота", "Я відправив резюме в десять таких самих компаній, ви просто були першими в списку" і так далі", - радять ексерти сайту.

Не поливайте брудом попереднє місце роботи. Адже, можливі начальники розуміють це інакше - завтра ви будете говорити погані речі ро них.

"Моя попередня робота — суцільне пекло, а колеги та начальство — негідники". На питання "Чому ви звільнилися?" можна відповісти, що ви просто шукаєте щось краще, хочете отримати нові можливості. Якщо ж ейчар попросить уточнити, що саме вам не подобалося на колишньому місці, ви можете сказати, що відчували себе некомфортно, не вдаючись у деталі", - радять експерти.

Крім того, ейчари радять завжди уникати слів "не знаю", навіть, якщо ваші знання у певній галузі більш ніж скромні.

" Якщо ви не знаєте, ким хочете бути через п’ять років, скільки заробляти, яку посаду обіймати тощо, і це ваша остаточна відповідь — ситуація так собі. Адже навіть якщо ви не знаєте цього напевно, можна хоча б пофантазувати, проаналізувати поточну ситуацію і видати хоч якусь гіпотетичну відповідь. Якщо ж ви не знаєте чогось конкретного, що стосується вашої спеціалізації, тут все ще гірше. Ні, справа навіть не в незнанні. А у відсутності спроби дізнатися. Ви прийшли на співбесіду зі смартфоном? Попросіть час подумати. Скажіть, що ви не можете відповісти на питання прямо зараз, але ви розумієте, про що йдеться (якщо ви претендуєте на посаду, яка відповідає вашій спеціалізації, то ви повинні розуміти, про що мова) і попросіть допомоги Гугла".

І ще одна порада - посміхатися, навіть коли ви дуже нервуєте.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпортале.

Комментарии