Поиск

Як передати показники лічильників з відпустки

Перші дні місяця починаються з передачі показників лічильника електроенергії. Щомісячно з 1 по 4 число потрібно передавати актуальні на 1 число місяця показники лічильників, аби постачальник провів точні нарахування.

Як передати показники лічильників з відпустки

Щоб зробити це швидко та зручно, «Київські енергетичні послуги» пропонують скористатися цифровими сервісами, за допомогою яких можна зв‘язатися з постачальником у будь-який час з будь-якого місця, навіть знаходячись на дачі або у відпустці за межами країни.

Найкомфортніший спосіб передати показники – це Особистий кабінет на сайті «Київських енергетичних послуг». За допомогою цього сервісу ви зможете повідомити постачальника про своє енергоспоживання, сформувати платіжку і одразу сплатити її, обравши систему без комісії.

Скористатися Особистим кабінетом ще швидше можна зі смартфону, встановивши мобільний додаток «Київських енергетичних послуг» для Android та iOS. Він дублює більшість функцій Особистого кабінету та дозволяє швидко відсканувати платіжну карту за допомогою камери, щоб не вводити її номер самостійно.

Можна зателефонувати до контакт-центру за номерами (044/067/066) 277-18-18 і скористатись інтерактивним голосовим помічником. Для цього у тоновому режимі потрібно натиснути цифру «3», ввести номер особового рахунку (11 цифр) і показники лічильника та підтвердити їх.

Окрім того, показники лічильника можна повідомити особистим повідомленням сторінці «Київських енергетичних послуг» у Facebook або використати для цього Особистий кабінет/контакт-центр оператора системи розподілу, до мереж якого підключено об‘єкт.

- Фіксуючи показники лічильника станом на 1 червня і передаючи їх з 1 по 4 червня, ви отримаєте платіжку за спожиту електроенергію з сумою, яка базується на реальному енергоспоживанні, - нагадує директор «Київських енергетичних послуг» Віктор Мельников. – В іншому разі нарахування проводиться за середньодобовим споживанням: за основу беруться два показники, передані або зафіксовані раніше. Тому дані у квитанції можуть відрізнятися від того, що ви бачите на лічильнику.

Нагадаємо, в Україні для отримання "літньої" субсидії у травні слід звернутися із заявою та декларацією про доходи в управління соціального захисту орендарям житла, внутрішньо переміщеним особам, та тим сім’ям, яким виплати було раніше призначено лише на осіб, які фактично проживають у помешканні.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии