Поиск

Як отримати допомогу малозабезпеченим сім'ям

За останні роки число неспроможних жителів зросло в рази

Держава намагається допомогти нужденним категоріям населення шляхом субсидування, пільг, додаткового фінансування. Законом передбачені виплати допомоги для малозабезпечених сімей 2019 року. існують чіткі вимоги отримання фінансової допомоги.

Довести статус малозабезпеченого можна, надавши інформацію про:

  • Заробітну плату за рік;
  • Дані про інші види урядових компенсацій, якщо такі є;
  • Відомості про інвалідність, про одиночне вихованні і т.д.;
  • Довідка про склад родини (в паспортному столі);
  • Документи, що підтверджують наявність недієздатних підопічних.

Які виплати належать малозабезпеченим сім'ям в 2019 році?

Основна спецвиплата нужденним - це стабільна грошова допомога, яка становить не менше 75% від мінімалки. Розмір вираховується за схемою: фіксована державою норма мінус наявна сума доходу. Перший показник - фіксований мінімум множиться на коефіцієнт (діти - 85%; дорослі - 21%; непрацездатні - 100%). Засоби виплачуються півроку, потім слід знову підтверджувати свою незабезпеченість.

Грошові допомоги малозабезпеченим сім'ям в 2019 році надаються при дотриманні ряду правил:

  • На кожного члена родини припадає менше одного прожиткового мінімуму (1921-2027 грн);
  • Всі її члени постійно проживають на території країни, "заробітчани" не підходять під цю категорію;
  • Беруть до уваги спосіб життя, стан будинку, ремонту, наявність автомобілів, дорогі продукти, предмети розкоші. Матеріальний стан має бути нижче середнього.

Тепер дізнаємося, які соціальні виплати покладені малозабезпеченим сім'ям на дитину в Україні в 2019 році. Отже, згідно з українським законодавством, допомоги на дітей малозабезпеченим сім'ям покладається разове і стабільне (місячне). Також можна розраховувати на допомогу на дітей малозабезпеченим, при виникненні з особливими обставинами (втратою годувальника, батько-одинак і т.д.).

Одноразова допомога малозабезпеченим

Одноразова виплата малозабезпеченим сім'ям в 2019 полягає в дотаціях за народження дитини. Разова підтримка - трохи більше 10 000.

Оформляють документи на одноразову допомогу малозабезпеченим сім'ям з дітьми в 2019 в органах управління соцзахисту (УПСЗН) за місцем реєстрації або проживання (із заявою). Важливий момент: не має значення друга, третя або четверта - встановлена сума не змінюється. Але за близнюків - подвоюється, за трійню - потроюється і т.д.

Щомісячні виплати на дитину

Щомісячні виплати допомоги на дитину малозабезпеченим - стабільна матеріальна підтримка урядом і органами місцевої влади тих, хто знаходиться в складному фінансовому становищі.

Так, кожній матері, що народила, нараховується регулярна грошова компенсація на 3-х річний період. Розмір щомісячної допомоги на дитину до 3 років малозабезпеченим сім'ям в 2019 році дорівнює приблизно 1100 гривень.

До систематичних відноситься допомога матері одиначці. Нараховується у випадках, коли батька не вказано в свідоцтві, його позбавили батьківських прав. Становить 1626-2027 до 18/23 років. У разі смерті тата або мами оформляється пенсія по втраті годувальника (від 1600, від 9 років стажу і важких умов праці зростає).

Ще пропонується допомога для багатодітних сімей, на кожну неповнолітню 250-500 гривень.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии