Поиск

При купівлі автомобіля перш за все потрібно перевірити його документи

Під час купівлі вживаного авто слід уважно перевірити документи. Звичайно, їх можуть підробити, так само, як змінити показники на одометрі. Якщо ж у вас виникають найменші сумніви у чесності продавця - краще відмовитись від покупки. Однак, експерти радять звернути увагу і на інші ознаки новизни авто:

Зовнішній вигляд

Зовні автомобіль повинен відповідати цифрам пробігу на одометрі. Салон теж повинен мати вигляд, що відповідає заявленому пробігу. Якщо салон потертий, а на одометрі не такий вже й великий пробіг, то задумайтеся над причиною цієї різниці.

Повинен насторожити вас і занадто ідеальний стан лакофарбового покриття, сидінь, керма тощо. Це явна ознака, що їх фарбували або міняли.

Перевірка історії автомобіля

В Україні з 2018 року працює спеціальний електронний кабінет водія, де можна перевірити за VIN-кодом історію будь-якого автомобіля. Взагалі, інформацію щодо машин можна отримати з різних джерел.

Перевірка даних одометра

Якщо цифри на одометрі не дуже рівні, то це може свідчити, що його відмотували. Уважно придивіться до щитка приладів, можливо, ви помітите сліди, що його знімали.

Електронний одометр перевіряється спеціальною програмою. Зараз є кілька додатків для смартфона, які виявляють маніпуляції з цифровим одометром. Інформація про пробіг міститься в модулі пам’яті.

Відвідування сервісу

Точно дізнатися про те, відмотували одометр чи ні, можна на сервісі зі спеціальним діагностичним обладнанням. Таке обладнання не обдуриш.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии