Поиск

Представники ТОВ "Адвокат в Європі" завжди нададуть Вам консультацію та надійну підтримку після ДТП в Італії.

Згідно з італійським законом, будь-яка особа, яка отримала поранення і зазнала збитків (за умови, що вона не несе відповідальності) під час аварії, має право на відшкодування всіх збитків. Проте в деяких ситуаціях ніхто не несе відповідальності за аварію і аварія була викликана рівномірно з вини обох сторін. І тому ймовірно, що відповідальність буде розподілена на основі 50/50 (50% збитків).

Водій задіяний у ДТП

1. Якщо ви володієте італійською мовою, заповніть форму декларації про нещасні випадки, яка називається Modulo di constatazione amichevole CID / CAI. В іншому випадку негайно зверніться до поліції, щоб повідомити про аварію для того, щоб вони підготували звіт про інцидент. Дуже важливо негайно зв'язатися з будь-якими свідками на місці події і попросити принаймні їхні особисті дані (прізвище, дата народження та адреса). І, якщо можливо, заяву про те, що сталося. Якщо це неможливо, запишіть, принаймні, номерні знаки транспортних засобів, які були присутні на місці події. У дорожньо-транспортних пригодах, де не було травмованих людей, однак є тільки пошкодження транспортних засобів. Обов'язково подавати імена свідків, які були присутні під час аварії.

Також доцільно фотографувати транспортні засоби та номерні знаки. А також будь-які інші фото, які можуть мати відношення до місця події. Звичайно, не варто робити знімки без дозволу інших осіб та / або органів, оскільки це не допускається відповідно до Італійського закону про конфіденційність.

2. Якщо ви керуєте автомобілем, що орендується, зв’яжіться з компанією з прокату і повідомте про шкоду, заподіяну транспортному засобу.

3. У разі фізичних травм, навіть незначних, негайно зверніться до найближчого відділення невідкладної допомоги, щоб задокументувати ті травми, які були заподіяні в результаті аварії. Важливо мати всі копії лікарняних документів, включаючи медичні обстеження та лікування .

4. На жаль, в Італії багато людей, включаючи поліцію, не говорять і не розуміють англійської. Тому рекомендується найняти англомовного юриста на ранніх стадіях, щоб мати надійний супровід протягом всього процесу.

У деяких випадках ДТП також має кримінальні наслідки, і тому важливо подати скаргу протягом трьох місяців з дня нещасного випадку (скарга може бути зроблена в поліцейській чи карабінерській станції).

Омельянчук Юрій

ТОВ “Адвокат в Європі”

+38-097-48-204-48

Комментарии