Поиск

Яхта російського бізнесмена за $ 300 млн стане найдовшою на шоу в Монако - ФОТО

Судна російських бізнесменів нерідко потрапляють в число найдорожчих і найбільших човнів з світі, і 111-метрова TIS не стала винятком. Яхта, що ймовірно належить російському бізнесменові Олексію Федоричеву, буде найдовшою на яхтовому шоу в Монако

Моторна яхта TIS візьме участь в Monaco Yacht Show - 2019, найважливішій події в світі яхтової індустрії, яка відбудеться 25-28 вересня в порту Еркюль. За словами двох джерел Forbes на ринку супер'яхт, вона належить російському бізнесменові Олексію Федоричеву. Його називають власником яхти і західні ЗМІ (зокрема, Daily Mail і Bild), а також спеціалізований ресурс про супер'яхти SuperYacht Fan.

Як зазначає профільне видання Yacht Harbour, човен стане найбільшим в історії шоу. Попередній рекорд належав яхті Jubilee, виставленій на яхт-шоу в Монако в 2017 році. TIS перевершує її рівно на один метр.

111-метрова TIS була побудована на верфі Lurssen, в жовтні 2018 року і пройшла випробування і в червні 2019 року, коли її було спущено на воду. Дизайном судна займалася студія Andrew Winch Design.

«Синій корпус, кремова надпалубного частина - у TIS є ще дещо, щоб виділитися серед інших головних героїв яхтового шоу, крім розмірів», - пише Yacht Harbour.

TIS має шість палуб, два вертолітні майданчики, 12-метровий басейн на головній палубі на кормі, спа-салон і дев'ять кают, розрахованих на 18 осіб. Також яхта обладнана спеціальним «гаражем», де розміщуються два допоміжних судна довжиною 10 і 13 метрів і підводного човна.

Човен носить ту ж назву, що і один з основних активів Федоричева, група компаній «Трансінвестсервіс» (ТІС), найбільший приватний стивідорний оператор в Україні. Компанія володіє частками в терміналах «ТІС-Зерно», «ТІС-Міндобрива», «ТІС-Руда», «ТІС-Уголь», «ТІС-КТ».

Незважаючи на те, що Федоричев отримав судно зовсім нещодвно, воно вже продається, пише Yacht Harbour і підтверджує співрозмовник Forbes на ринку супер'яхти. Ціна питання - близько $ 300 млн.

«Найбільш обговорювана пропозицію на ринку серед великих клієнтів», - розповідає засновник Yacht Harbour Дмитро Семеніхін.

За його словами, високий цінник пояснюється тим, що в наявності таких судів більше немає. Для того, щоб замовити нову таку, потрібно відстояти три роки в черзі, а потім ще три роки вона буде будуватися.

«Але вона точно буде продана. Таких варіантів більше немає, питання тільки в тому, хто перший встигне купити», - переконаний експерт.

Втім, і зараз човен не простоює. Будь-який бажаючий може орендувати її за € 2,2 млн на тиждень.

Запит Forbes в структуру Олексія Федоричева в Монако - Fedcominvest - залишився без відповіді.

Федоричев в середині 1990-х створив в Монако компанію Fedcominvest, яка стала великим експортером сірки і добрив з Росії та східноєвропейських країн. В середині 1990-х, задовго до покупки футбольного клубу «Монако» Дмитром Риболовлєвом, почав спонсорувати цю команду і продовжує досі. Крім того, Федоричев в 2004-2007 роках володів іншим футбольним клубом - московським «Динамо». Бізнесмену одного разу вдалося увійти в російський список Forbes - в 2006 році він зі статком у $ 450 млн зайняв в ньому 100-е місце.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.Ще цікавого.

Комментарии