Поиск

Іван Крулько: Відхід Ryanair – дуже серйозний ляпас владі і поганий сигнал інвесторам

Ситуація з компанією Ryanair продемонструвала, що у сфері авіаперевезень в Україні управляє не уряд, а олігархи з монопольним становищем.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час ранкового ефіру на телеканалі «NewsOne».

«Це дуже поганий сигнал для всіх потенційних інвесторів, які б хотіли зайти в Україну, і це серйозна загроза для України», – сказав він.

На думку Крулька, цю ситуацію треба терміново і екстрено виправляти, щоб двері для іноземних інвестицій в Україну були відкриті, у тому числі, й шляхом покарання та звільнення винних у відмові працювати з Україною найбільшої європейської авіакомпанії.

За словами Івана Крулька, прихід в Україну Ryanair однозначно вигідний українцям та Україні. Адже дешеві перельоти могли відкрити світ для багатьох наших громадян, а також збільшити туристичний потік в Україну. Але точно не вигідні олігархам і тим, хто контролює ринок авіаперевезень, – додав політик.

«Якщо в Україну будуть закриті двері для таких гравців, як Ryanair, ІКЕА, Starbucks, інших світових брендів, то ми опинимось на узбіччі світу, і нічого доброго в інвестиційному, економічному та євроінтеграційному плані нам очікувати не варто», – зазначив Іван Крулько.

Адже саме такі компанії, на його переконання, приводять інвестиції в Україну.

«Європейські компанії створюють тут нові додаткові робочі місця, відкривають Україну для світу. А головне – роблять нас ближчими до Євросоюзу, що і є справжньою євроінтеграцією. Це питання розвитку України та добробуту наших громадян», – підсумував народний депутат від «Батьківщини».

Комментарии