Поиск

Італійці обурилися вибором фіналісток національного конкурсу краси

Шрі-Ланка, Україна, Марокко - "Це не італійська краса!"

В Італії зараз проходить 80-й за рахунком національний конкурс краси «Міс Італія». У його фінал вийшли 80 представниць різних регіонів Італії, серед них три не італійки: дівчата родом з України, Марокко і Шрі-Ланки.

Про це пише італійська Corriere

"Головний удар" прийняла на себе остання з них, двадцятирічна Севмі Тарук Фернандо.

«Ти не уявляєш канони італійської краси і не заслуговуєш участі в Міс Італія».

Так говориться в численних посланнях, адресованих фіналістці, яка народилася в Падуї і проживає в Вілланова-ді-кампозамп'єро. Сім'я Севмі родом зі Шрі-Ланки, її батько переїхав до Італії близько 30 років тому, а пізніше до нього приєдналася його дружина.

Дівчина народилася в Італії, але багато хто вважає, що вона не має право бути представницею свого регіону.

«На жаль, в Італії все ще існує багато забобонів, багато людей не вважають мене італійкою, тільки тому, що у мене темна шкіра. Якби я була дочкою німців і народилася в Італії, я переконана, що така дискримінація ніколи б не виникла», - сказала міс виданню Corriere.

Батьки підтримують дочку, а також міс Італії 1996 року Денні Мендес, що родом з Домінікани. У той час її кандидатура теж була предметом гарячих суперечок.

Українка, яка потрапила до фіналу, Ірина Ніколі (52 номер), зараз живе на озері Комо. Вона вчиться в університеті в Швейцарії і мріє працювати в області моди і телебачення.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии