Поиск

Італійський художник розмалює стіни української дитячої колонії

3 липня 2017 року до державної установи «Кременчуцька виховна колонія» завітав відомий митець з Італії Francesco Georgino, який працює під творчим псевдонімом Millo.

Зустріч з керівництвом колонії відбулась в рамках ініціативи Дитячого фонду ООН (UNICEF), Міністерства юстиції України та нового масштабного соціального проектуMuralSocial Club, при підтримці благодійного фонду SkyArtFoundation.

Незабаром на стіні адміністративного будинку Millo створить 16-метровий стінопис, яким зможуть насолоджуватися студенти ліцею ім. А.С. Макаренка та мешканці прилеглих багатоповерхівок, а також пересічні громадяни. «Проект «MuralSocialClub: BacktoSchool! Ukraine» покликаний надати цінності і значущості самим будівлям, створюючи монументальний твір для мешканців прилеглих домів» - зазначив куратор проекту Олег Соснов.

«Досить важливододативпідлітковемислення більше фантазії і мрії, які, на жаль, йдуть на другорядний план через побічні наслідки глобалізації та надмірного впливу інформаційного потоку», - наголосив начальник колонії Юрій Величко.

Комментарии